BORNOVA'NIN YENİ BAŞKANI MESAİYE TEMİZLİK ŞANTİYESİ'NDE BAŞLADI

BORNOVA'NIN YENİ BAŞKANI MESAİYE TEMİZLİK ŞANTİYESİ'NDE BAŞLADI

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ mesaiye 06.30'da Temizlik Şantiyesi'nde başladı

A+A-

 

Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü şantiyelerini ziyaret eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ önemli mesajlar verdi. Bornova'yı büyütmeye geldiklerini vurgulayan Dr. İduğ, "Biz çalışan arkadaşlarımızı 'iş ortaklarımız' olarak görüyoruz. Arkadaşlarımızla Bornovamıza hizmet etme mutluluğunu yaşamak için buradayız. Seçim çalışmaları sırasında vatandaşlarımızdan en büyük şikayeti temizlik ve bozuk yollar konusunda aldık. Bornova Belediyemizin 2 binin üzerinde çalışanı var. Bu konudaki eksiklikler neyse giderelim. Bornova'da işçilerin hakkını koruyan bir Başkan ve Meclis var.  Tüm çalışanlarımızın motivasyonunu yükseltip Bornovalılara daha çok hizmet için iş verimini artıracağız" dedi.

 Geçtiğimiz Cuma günü öğleden sonra mazbatasını alarak göreve başlayan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ilk mesaisine 06.30'da Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesi'nde işçilerle birlikte başladı.  Kahvaltısını Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ile birlikte yapan İduğ daha sonra Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi'ni de ziyaret ederek yine işçilerle biraraya geldi. Fen İşleri Şantiyesi'nde İşçilerle langırt da oynayan İduğ'un ziyaretlerine Meclis üyeleri, bürokratlar ve DİSK 7 Nolu Şube Başkanı Kemal Köroğlu da katıldı.

 Eksiklikleri gidereceğiz

 "Önce insana değer ve güven" diyerek yola çıktıklarını ifade eden Başkan İduğ şöyle konuştu: "Biz çalışan arkadaşlarımızı 'iş ortaklarımız' olarak görüyoruz. Arkadaşlarımızla Bornovamıza hizmet etme mutluluğunu yaşamak için buradayız. Seçim çalışmaları sırasında vatandaşlarımızdan en büyük şikayeti temizlik ve bozuk yollar konusunda aldık. Bornova Belediyemizin 2 binin üzerinde çalışanı var. Bu konudaki eksiklikler neyse tamamlayalım. Özellikle plansızlıktan kaynaklanan eksiklikleri gidereceğiz. Bornova'da işçilerin hakkını koruyan bir Başkan ve Meclis var. Biz Bornova'yı büyütmeye geldik."

 Bornovalılara hizmet için verimi artıracağız

İnsana dokunan bir çalışma anlayışını benimsediklerini vurgulayan İduğ, "CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun söylediği İzmir Modeli var. Çalışmak, yeni fikirler üretmek ve uygulamak çok önemli. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer'le de konuştuk. Yapacağımız şey heyecanımızı kaybetmemek. İnsanları anladığımızda, kendinizi doğru ifade ettiğinizde sorunlar çözülür. Biz, işçinin, emekçinin hakkını vermek için buradayız. Tüm çalışanlarımızın motivasyonunu yükseltip Bornovalılara daha çok hizmet için iş verimini artıracağız" dedi.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.