CHP BAYRAKLI ADAYI SANDAL: “BAYRAKLI’DA SEÇİME HAZIRIZ”

CHP BAYRAKLI ADAYI SANDAL: “BAYRAKLI’DA SEÇİME HAZIRIZ”

Seçimlerin huzur ve güven ortamı içinde geçmesini dileyen Millet İttifakı Ortak Adayı ve CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, dev bir kadroyla Bayraklı’da seçime hazır olduklarını açıkladı.

A+A-

25’i avukat olmak üzere toplam 2 bin 785 kişinin seçim günü Bayraklı’da görev başında olacağını belirten Sandal “Etnik, dini, siyasi hiçbir ayrım yapmadan toplumun tüm kesimleriyle bir arada olduk.  Halkımızdan büyük ilgi gördük. Geldiğimiz son noktada seçimlerin huzurlu ve güvenli bir ortamda geçmesini temenni ediyorum. Şimdi Bayraklı zamanı, şimdi CHP zamanı” dedi.

Her gün ortalama 15-16 saat çalıştıklarını ve Bayraklı’nın her sokağına, her kahvesine, her esnafına gitmeye, her haneye ulaşmaya çalıştıklarını belirten Sandal, tüm bunların sonucunda halkın gönlüne girmeyi başardıklarını söyledi. Sandal şöyle konuştu:

 “Girilmedik ev, ziyaret edilmedik esnaf, çalmadık kapı, ulaşılmadık vatandaşımızı bırakmamaya çalıştık. Geçmişte hangi siyasi partiye oy verirse versin, hangi etnik ya da dini kimliği taşırsa taşısın tüm vatandaşlarımızla buluştuk, dertlerini dinledik, hayata geçireceğimiz projeleri anlattık. Tüm bunların sonucunda halkımızın gönlüne girebilmek bize onur verdi, güç verdi. Tüm bu seçim çalışmalarının ardından Pazar günü vatandaşlarımız sandık başına giderek demokratik tercihi ortaya koyacak. Bu kapsamda seçimlerin huzurlu ve güvenli ortamda geçmesi için biz de tüm tedbirlerimizi aldık. Seçim günü, Bayraklı’da seçim güvenliği için 25 avukatımız hazır bulunacak. Ayrıca 700 sandığımızın her birinde bir asil bir yedek üye olmak üzere toplam 1400 arkadaşımız görev alacak. Müşahitlerimiz, bina sorumlularımız da seçim günü oy verme işleminin güvenli ve huzurlu ortamda geçmesi için çalışacak. Ayrıca, seçimin sonucunu anında alabilmek için de bir bilişim merkezi kurduk. Sandık görevlilerimizden gelen sonuçlar anında bilişim sorumlularımız aracılığıyla sisteme girilecek. Seçimin huzur ve güven ortamı içinde geçmesini, ülkemize, İzmir’e ve Bayraklımıza hayırlı olmasını diliyorum”.

 

BAYRAKLI’DA SEÇİMLERİN GÜVENLİĞİ İÇİN ÇALIŞACAK EKİP ŞÖYLE:

700 asil, 700 yedek sandık görevlisi

1000 müşahit

17 ilçe yöneticisi

25 avukat

53 okul bilişim sorumlusu

240 okul bina sorumlusu

37 meclis üyesi

13 sandık sonuç giriş sorumlu

TOPLAM //// 2 bin 785 kişi

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.