İZMİR BELEDİYE BAŞKANLARI BİRLİĞİ'NDEN İDUĞ'A DESTEK

İZMİR BELEDİYE BAŞKANLARI BİRLİĞİ'NDEN İDUĞ'A DESTEK

İzmir Belediye Başkanları Birliği üyesi eski belediye başkanları Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'u ziyaret edip görevinde başarılar dileyerek destek mesajları verdi.

A+A-


Başkanlığını Cengiz Bulut'un yaptığı İzmir Belediye Başkanları Birliği üyesi eski belediye başkanları Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'u ziyaret ederek destek mesajları verdi. Aralarında Bornova Belediyesi'nin eski başkanlarından Cengiz Bulut ve Ali Sözer'in yanı sıra Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın ve Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Şebnem Tabak'ın da bulunduğu üyeler Başkan İduğ'un her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını söyledi.

Her zaman yanınızdayız
 
İzmir Belediye Başkanları Birliği Başkanı Cengiz Bulut, cumhuriyet ve demokrasinin muhteşem olduğunu ama bunların temel taşını da siyasetçilerin oluşturduğunu belirterek, "Siyasetçileri korumazsak, kollamazsak, sahip çıkmazsak, namuslu, liyakat sahibi dürüst insanlar bu işten kaçar. Biz bu düşüncelerle 'belediye başkanlarımıza sahip çıkacağız' dedik ve birliğimizi kurarak yola çıktık. Her zaman yanınızdayız" dedi.

Bornova Belediyesi eski Başkanı Ali Sözer de "İyi günde kötü günde her zaman birlikteyiz. Bize düşen ne varsa 24 saat destek olmak için hazırız. 'Şunu yapın' denirse biz koşarak yaparız" diye konuştu.

Konak Belediyesi eski Başkanı Ahmet Sarışın, görevini tamamlayan belediye başkanlarının özlük haklarının düzeltilmesiyle ilgili çalışmalar yaptıklarını da belirterek, "Belediye başkanımızın başarılı olacağına inanıyoruz. Üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız" dedi.

Sizlerin tecrübesine ihtiyacımız var

Karşıyaka Belediyesi eski Başkanı Şebnem Tabak da "Tüm kalbimle sizi destekliyorum. Oturduğunuz koltuk ateşten bir gömlek. Biz elimizden gelen katkıyı koymaya hazırız" dedi.

İzmir Belediye Başkanları Birliği üyelerinin ziyaretinden büyük bir onur duyduğunu dile getiren Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, "Belediye başkanlığının ateşten bir gömlek olduğunu bilerek bu görevi üstlendik. Sayın başkanlarımızdan geçmiş dönemlerdeki tecrübelerini dinleyeceğiz. Benden beklenen temiz, güvenli, yeşil bir Bornova. Bornovalılar huzurlu bir kent istiyor. Başarılı olmak için tecrübeye, sizlere, bizi bu konuda anlayan insanlara ihtiyacımız var. Onlar da sizsiniz" dedi.

Dramalılar Köşkü eski başkanlara açılıyor

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, geçmişte Bornova'ya ve İzmir'e hizmet eden belediye başkanlarının kurdukları birlik çatısı altında en güzel yerlerde çalışmaya layık olduklarını belirtti. Başkan İduğ Birlik üyelerine, "Bornova Dramalılar Köşkü'nde hizmet vermek üzere sizi Bornova'ya davet ediyorum. Dramalılar Köşkü'nde eski belediye başkanlarımız toplantılarını yapsınlar, ikramlarını biz sunalım" dedi. Birlik üyeleri teklifi memnuniyetle karşıladı.

 
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.