KANİ BEKO:  İLKAY HANIM İLE KARABURUN DAHA DA GÜZELLEŞECEK

KANİ BEKO: İLKAY HANIM İLE KARABURUN DAHA DA GÜZELLEŞECEK

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, “Kadın adayımız İlkay Girgin Erdoğan ile Karaburun daha da güzelleşecek” dedi.

A+A-

CHP’nin İzmir’de iki kadın adayından biri olan Karaburun Adayı İlkay Girgin Erdoğan ile Mordoğan esnafı ve  köy ziyaretleri gerçekleştiren CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, yerel seçim öncesi alan çalışmalarına da startı verdi. 

CHP Karaburun Belediye Başkan Adayı İlkay Girgin Erdoğan, İlçe Başkanı Erdal Subaşı ve meclis üyesi adaylarının da eşlik ettiği seçim çalışmasında Beko, ‘Karaburun’a kadın eli değecek’ diyerek yola çıkan CHP adayı Erdoğan’a destek istedi. Mordoğan esnafının ve köylülerin coşkuyla karşıladığı, kucaklaştığı CHP adayı Erdoğan ve beraberindekiler, sorunları dinledi, istek ve beklentileri not etti. CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, kadın bir belediye başkanı görmekten büyük mutluluk duyacaklarını belirten esnafa, kendisi için de büyük öneme sahip Karaburun’u hep birlikte koruyacaklarını, adaylarına sahip çıkmalarını istedi. Beko, Karaburun’un ve Mordoğan’ın doğasını bozmadan geliştirmenin yolunun açılacağı, esnafın da daha nitelikli turistle daha çok para kazanacağı bir sistemin kurulacağını anlattı. Yerelde kalkınmanın önemini Cumhuriyet Halk Partisi’nin en temel politikalarından olduğunu hatırlatan Beko, Karaburun adayı Erdoğan’ın cennet niteliğindeki bu çok özel bir coğrafyada, çok önemli adımlar atacağından kimsenin şüphesinin olmamasını istedi. Erdoğan da ilçenin tüm sorunlarının fizibilitesini yaptıklarını ve her kesime yönelik çok özel projelerle Karaburun’un kalkınmasını sağlayacaklarını ifade etti.

ERDOĞAN: HER KESİME ÖZEL PROJELERLE HEP BAHARI YAŞAYACAĞIZ

CHP Adayı Erdoğan da projelerinden bahsederek “Karaburun’a kadın elinin değdiğini göreceksiniz” dedi. Erdoğan, “Yola çıktığımız ilk günden beri söylediğimiz gibi; Karaburun'umuzun ekonomik imkanlarını arttıracağız. Esnafımız için para harcayan turist getirecek projelere imza atacağız. Küçük sanayi siteleri kuracak iş kollarını artıracağız. Tarımsal üretimi belediye olarak destekleyecek, kooperatifleşmeyi artıracak, köylümüzün alın terinin hakkını daha fazla almasını sağlayacağız. Yaşlılarımıza her gün yemek götürecek, gerekli bakımlarını sağlayacağız. Gençlerimize istihdam sağlayacak turizmi çeşitlendirme adımlarını atacak, gençlik festivalleriyle onlara yepyeni ufuklar açacağız. Kadınlarımızın üretimde yer alması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Alım garantisiyle ürün üretecekler ve çocukları için kreş açacağız. Kentin güzelleştirmesiyle, meydanların, kıyıların bakımlarıyla ilgili çalışmaları hızla tamamlayacağız. Köylüsüyle, genci, yaşlısı, esnafı, kadını, çocuğuyla Karaburun’da yaşamaktan daha mutlu olacak bir duruma gelecek. Biz Mart’ın sonunda baharı getirirken bu cennet köşesi ilçemizi de hep baharı yaşayacak hale getireceğiz” açıklamalarında bulundu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.